Зустріч з працівниками Державної Автомобільної Інспекції

У рамках Всеукраїнського місячника " Увага! Діти на дорозі!" до учнів нашої гімназії завітали представники Тячівської Державтоінспекції.

Головною митою місячника є збереження життя і здоров'я дітей на дорогах. Маленьким пішоходам потрібні допомога та підтримка дорослих. Після літніх канікул діти відвикли від інтенсивного руху і призабули правела безпечної поведінки на дорогах. Тому їм необхідно постійно нагадувати про це.

Бесіду проводив старший інспектор Попович Павло Павлович та інспектор Декет Василь Васильович з учнями 8-х класів. Діти заздалегіть підготувалися до цієї зустрічі, показали свої малюнки з тематики безпечного руху. Дівчатка-ведучі Ротковська Віка і Бобрушко Наташа провели вікторину зі знань пДР, гру "Червоний, зелений, жовтий." Учні повторили також правила пасажирів у транспорті, велосипедистів, водіїв, пішоходів.

Діти виявилися добре обізнаними, завдяки спільній роботі батьків і школи. А при залучені представників ДАІ цей захід набув більшої значимості і розуміння вашої безпеки.

Після інформаційно-пізнавальної години всім-бажаючим дозволили посидіти у патрульній машині, приміряти кашкети даїшників.

Загалом, діти залишилисчя повними враження від зустрічі.

І треба пам'ятати, що діти-наше майбутнє, і їхня безпека, культура поведінки на дорозі залежить від зусиль дорослих.

Щоб краще знати правила дорожнього руху, представники ДАІ наймолодшим учням подарували книжичку "1000 та 1 поворот" де у віршованій формі пояснюються правела дорожнього руху.

/Files/images/DSC_0682.JPG

/Files/images/DSC_0640.JPG/Files/images/DSC_0649.JPG