Зима найхолодніша пора року, час хуртовин і сильних морозів. Але, незважаючи на це, для багатьох вона є улюбленою порою року. Зима час свят і веселощів. Передноворічні дні в нашій школі панувала казкова атмосфера. Учні святкували Новий рік . З ранку новорічна казка разом з Дідом Морозом завітала до учнів 1-4 класів. Вони підготували багато новорічних пісень, віршиків , сценок, а також танець сніжинок. В кінці Дід Мороз і Снігуронька привітали учнів і батьків з наступаючими святами і вручили їм подарунки.

Цікаво і насичено пройшло свято Нового року серед школярів середньої вікової ланки. Учні 9х класів підготували новорічну сценку « Пригоди Маші і Ведмедя» для учнів молодшої школи 1-5 класів. Діти з радістю брали участь у новорічних конкурсах , розповідали віршики , співали пісні і водили хороводи.

Справжню казку підготували учні 11 х класів. Біля новорічної ялинки вони співали новорічні пісні і творчо представили цікаві сюжети новорічних телешоу у своїй сценці. Не обійшлося, звичайно, без Діда Мороза та Снігуроньки , які щиро вітали учнів та вчителів із Новим роком!

На завершення шкільного свята учнів та педагогів привітала З Новим роком та Різдвом Христовим директор школи О.Ф.Орос яка побажала школярам приємних канікул, вчителям та батькам – щасливих свят.

З новим роком та Різдвом Христовим учнів привітав народний депутат Павло Балога і вручив їм новорічні подарунки. Учні щиро вдячні за привітання і подарунки