• Виховна робота
  • Про організацію роботи під час карантину та проведення дистанційного навчання

БУШТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Наказ

Від 20.03.2020р. смт.Буштино № 25

Про організацію роботи під час карантину

та проведення дистанційного навчання

Відповідно до листа департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації від 23.03.20.20. року 01 – і5\842 «Про організацію роботи під час карантину та організації дистанційного навчання» та наказу відділу освіти Тячівської районної адміністрації від 23.03.20. № 395 «Про організацію роботи під час карантину та організації дистанційного навчання» з метою вжиття необхідних заходів щодо забезпечення безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID – 19 та якісного і ефективного продовження освітнього процесу закладу в рамках карантину

НАКАЗУЮ:

1. Заступнику директора з виховної роботи Терпак О.В. організувати дистанційний режим роботи з вихователями та класними керівниками закладу.

1.1. Скласти план роботи на термін карантину 3 12.03.20. – 03.03.20.

1.2. Ознайомити класних керівників та вихователів, педагога організатора та педагогічний колектив з планом виховної роботи на період карантину.

2. Класним керівникам та вихователям:

2.1. Створити класні групи в Інтернет ресурсі (за вибором педагога)

2.2. Налагодити щоденний зв'язок між учнями, батьками та вчителями.

2.3. Вести щоденний контроль за якістю організації вчителями-предметниками дистанційного навчання.

2.4. Вести щоденний контроль за виконанням учнями завдань згідно з розкладом.

2.5. Надавати професійну якісну допомогу учням згідно своїх посадових обов’язків

2.6. Протягом періоду 23.03.20. – 29.03.20. адаптувати календарно – тематичні плани до роботи в дистанційному режимі, не перевантажуючи учнів, у такому вигляді:

- тема, коротке пояснення в різній навчально – виховній формі (презентації, перегляд мультфільмів, документальних чи художніх фільмів, відеосемінари, відеоролики, анкетування, онлайн конкурси, письмовий матеріал і т.д.)

- такі заняття організувати в кожному класі або в паралелях щоденно, починаючи з 30.03. 2020 року з розміщенням матеріалів у класних групах та онлайн платформі закладу.

3. Надавати превентивні рекомендації та правила поведінки щодо запобіганню розповсюдження коронавірусу.

4. Підтримувати та створювати позитивний настрій учнів .

5. Добрій С.І. наказ оприлюднити на сайті закладу.

6. Відповідальність за виконання даного наказу покласти на заступника директора з виховної роботи Терпак О.В.

Директор: О.І. Орсаг