Благодійний ярмарок - це радісна, спільними зусиллями створена цікава й корисна акція, де одні приносять в дар вироби власної творчості, що зберігають часточку душі й тепло дитячих долонь; другі просто з цікавістю й користю дарують свій вільний час на організацію ярмарки; інші від щирого серця несуть кошти для святої справи, для збереження головної цінності на Землі, подарованої нам Богом - чийогось життя.

У Буштині талановиті діти разом з небайдужими батьками збирали гроші на підтримку сил АТО. Вони організували разом зі своїми наставниками - педколективом Буштинської гімназії - інтернату благодійну акцію-ярмарку на центральній площі селища. Зібрані пожертви підуть на закупівлю захисного спорядження та спеціального обладнання для підрозділів, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України.

На благодійну акцію діти принесли найрізноманітніші вироби, створені дитячою уявою та вмілими маленькими рученятами, власні іграшки, книжки з домашніх бібліотек, в'язані речі, найрізноманітніші прикраси, вироби з бісеру, тіста, домашню випічку, корисні уживані речі, овочі, фрукти, - одним словом, усе що включає в себе поняття "справжній ярмарок".

Також вихованці гімназії передали бійцям, які перебувають у зоні АТО, власні листи-побажання та малюнки, намальовані в рамках акції "Лист солдатові". Небайдужі буштинці мали змогу долучитися до збору коштів, кинувши посильну суму у скриньку, встановлену в центрі ярмарки.

Учні Буштинської гімназії-інтернату влаштували виставку власних робіт, які кожен охочий міг придбати за невелику суму, чи просто пожертвувати гроші. Намальованій Золотій Рибці діти загадали бажання, щоб захисники України поверталися додому живими і здоровими.

Маємо надію, що на зібрані кошти буде закуплено захисне спорядження та спеціальні прилади. Придбане спорядження передадуть відважним бійцям, які боронять цілісність України на Сході держави.