• Виховна робота
  • Благодійний концерт «Ми за мир в Україні» та благодійний ярмарок «Допоможем, Україні разом»

/Files/images/1_blago_Bushtino_11.JPG14 грудня, у Буштинській гімназії-інтернат гуманітарного профілю відбувся благодійний ярмарок та концерт на підтримку військовослужбовців, які перебувають на сході України.

Щоб допомогти героям, які перебувають на сході України і захищають нас, у залі зібралось чимало глядачів - школяри, батьки, педагоги та інші гості. Вони із задоволенням приняли участь у концерті та благодійному ярмарку, що підготували вихованці гімназії.

/Files/images/1_blago_Bushtino_3.JPGДіти охоче декламували вірші, серед яких були і авторські: поезія «Чуєш, ти чекай мене, над усе чекай» виконав Коротков А., свої власні вірші прочитали Бейсенов Д. та Біба А.-М. Музичні колективи та солісти виконали ряд особливо актуальних на сьогодні пісень, зокрема і нові композиції, присвячені героїзму Небесної Сотні, військових АТО та любові до рідної країни. Оригінальністю вразив «Танець із свічками» у виконанні колективу школярок. Хвилиною мовчання учні вшанували всіх загиблих в АТО. Після закінчення концерту,всі були запрошені на благодійну ярмарку. /Files/images/1_blago_Bushtino_9.JPG/Files/images/1_blago_Bushtino_4.JPG

/Files/images/1_blago_Bushtino_21.JPGНа благодійній ярмарці діти принесли найрізноманітніші вироби, створені дитячою уявою та вмілими маленькими рученятами, власні іграшки, в'язані речі, найрізноманітніші прикраси, вироби з бісеру, тіста, домашню випічку, овочі, фрукти.

Всі виручені кошти від проведених доброчинних акцій будуть спрямовані на закупівлю транспорту для військових на Донбасі.

/Files/images/1_blago_Bushtino_19.JPGНа завершення директор школи Олена Федорівна Орос подякувала усім, хто долучився до благодійних заходів у підтримку армії, закликала і надалі проявляти ініціативу та допомагати нашим військовослужбовцям.