Ніхто не забутий, ніщо не забуте.

Ці слова мають велике значення для/Files/images/PTDC0433.JPG підростаючого покоління. І дуже важливо почути про історичне минуле нашого народу безпосередньо з вуст очевидців. Саме це спонукало учнів 7-А класу Буштинської гімназії-інтернат познайомитися і поспілкуватися з старожилом з Буштина.

Василь Петрович Паш народився 2 червня 1926 р. в селянській сім'ї. Все життя він був послідовником української ідеї. В 1944 р Василь Петрович пішов добровольцем на фронт, де був розвідником і отримав поранення.

/Files/images/PTDC0435.JPG

Учні з цікавістю і захопленням слухали розповідь ветерана, задавали багато питань, роздивлялися пожовклі фотографії. Допомагали Василю Петровичу по господарству, на дворі і огороді. Працювали дружньо, старалися зробити все якнайкраще. Наприкінці Паш В.П подякував дітям, вчителям Слава О.В та Апацькій Л.В за допомогу, за небайдужість.

Учні прийняли рішення,щоб допомогти і підтримувати одиноку людину постійно, не чекаючи свят./Files/images/PTDC0445.JPG