/Files/images/8986920_d11c5a1e.jpgНаближається світле свято Христового Воскресіння і кожна сім’я починає готуватись до його відзначення в родинному колі. У ці дні варто потурбуватись про наших військових, які стоять на сторожі нашого з вами спокою — на передовій. Аби свято Світлого Христового Воскресіння відчули і бійці в зоні АТО учні Буштинської гімназії – інтернату взяли учась в благодійній акції "Великодний кошик для воїнів". Кошики наповнили продукти харчування (консервація, сало, м’ясні тушонки, чай, кава, солодощі), засоби особистої гігієни, білизни, шкарпетки. Не забули учні про пасочку та писанки! Всі небайдужі долучилися до доброї справи! В понеділок 6 квітня "Великодний кошик" відправили до волонтерського центру міста Тячів «Горгани».

Колектив Буштинської гімназії – інтернат та волонтерський центр міста Тячів дякують батькам та учням ,що долучились до доброї справи!