БУШТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Наказ

від 11.02.2019р. смт.Буштино №

Про організацію заходів щодо протидії булінгу у школі

НАКАЗУЮ:

1. Заступнику директора з виховної роботи довести зміст рекомендацій МОН щодо застосування норм Закону України 18 грудня 2018 року №2657 –VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії боулінгу (цькуванню)»

2. Створити у школі комісію з протидії булінгу у складі:

Голова комісії – О.І. Орсаг

Члени комісії:

Серюга Г.В. – психолог

Гичко З.М. – голова профкому

Терпак О.В. – заступник директора з ВР

Подвич Н.В. – заступник директора з НР

Паш Ж.І. – заступник директора з НР

Бобрушко Н. – представник учнівського самоврядування

3. Заступнику директора з виховної роботи Терпак О.В. розробити та затвердити план заходів щодо протидії булінгу.

4. Психолога ліцею Серюгу Г.В. призначити відповідальним за організацію та проведення превентивної та профілактичної роботи щодо запобіганню булінгу.

5. Класним керівникам та вихователям 1-11х класів запланувати та провести виховні просвітницькі заходи щодо профілактики боулінгу в ліцеї

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор О.Орсаг