• Вы находитесь здесь:

Время окончания: 10:00

Место проведения мероприятия: площадка

Описание :

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗНАНЬ В РІДНІЙ ГІМНАЗІЇ.

Святкування Першого вересня 2013-2014 навчального року розпочалося в неділю. Цей день календаря має назву День знань - шкільне свято.

Сьогодні вже другий тиждень навчання. Шкільна площадка має звичundefinedПерше вересня очима першокласниківайний вигляд: під час уроків - тихо, пусто, на перервах - метушливо, гамірно. Словом - наша агора.

Але і тепер, закривши на мить очі, ще свіжа пам"ять відтворює в уяві іншу, дуже гарну, святково-урочисту шкільну площадку, на якій проходила святкова лінійка. Так багато дітей, батьків, гостей давно не бачили педагоги гімназії. 71 першокласник, їх батьки, бабусі, дідусі, братики та сестрички, 569 учнів гімназії, 80 педагогів - велика гімназійна сім"я. Недільний день привів у школу багато гостей, гарна погода, здорові діти, щасливі батьки, привітні вчителі - не завжди випадає така нагода.

З кожним роком увага до школи, міцних знань учнів зростає - і це радує. Добра справа - навчати дітей і почався навчальний рік з молитви, яку провів священник Сергій. Вітання першокласників, посвята їх у гімназисти, нагороди старшокласникам, подяки батькам - щасливі хвилини і пройшли вони легко і непомітно скоро.

Класні кімнати, коридори пахли свіжістю. Урок класного керівника, спілкування з однокласниками, батьками, вчителями - нарешті стіни школи почули щасливий щебет після літніх канікул.

Кожний куточок школи святкував, дякуючи турботливим рукам педагогів, працівників школи, батьків - щедрих меценатів, які створили це свято. Ще й досі ми його відчуваємо і згадуємо.