• Події
  • Змагання військово-патріотичної гри «Сокіл» (« Джура.»)

Душу – Богові, життя – Україні, честь – собі!

З 24 по 25 жовтня на базі Ужгородського ліцею відбувалися обласні змагання військово-патріотичної гри «Сокіл» (« Джура ») , в яких брала участь і команда Тячівського району «Воля» - учні 9-11 класів Буштинської гімназії-інтернату.

Другий (обласний) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») виявився результативним: у підсумку друге загальнокомандне місце виборов рій «Воля» нашого району.

Військово-патріотична гра проводиться з метою виконання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу та формування здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів,а також подальшого розвитку фізичної культури і спорту засобами спортивного орієнтування, туристського – спортивних змагань та спеціальних навичок.

У змаганнях взяли участь 11 роїв-переможців І-го (міського, районного) етапів гри. Почесними гостями, крім керівництва області; були також представники 15-го окремого гірсько-піхотного батальону- учасники АТО, які перебувають у відпустці.

Протягом 2 днів учасники доводили свою вправність у 7 конкурсах, у 6 яких наша команда виборола призові місця, а саме „Впоряд” (стройова підготовка), ватра „Слава Героям” (представлення творчо-мистецького завдання рою), „Читання топознаків”, козацько-туристська смуга перешкод „Козацький шлях”.

Переможці нагороджені дипломами департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, командними кубками та індивідуальними медалями.

Також учасники отримали багато нових знань, гарних вражень, позитивних емоцій і надійних друзів та зайвий раз довели, що чесноти шляхетності, мужності, патріотизму, взаємодопомоги і козацької звитяги притаманні сучасному молодому поколінню краян.

Ось вони наші переможці ІІ етапу:

1. Бедевельський Іван.

2. Морцин Крістіан.

3. Бабич Степан.

4. Орсаг Рената.

5. Біба Анна-Марія.

6. Орсаг Анна.

/Files/images/DSC_6379.JPG/Files/images/DSC_6301.JPG /Files/images/-uARfqt3eG4.jpg