Четверта субота листопада в Україні визнана Днем пам'яті жертв голодоморів. Щорічно цього дня проводиться всеукраїнська акція «Запали свічку».

Напередодні роковин Голодомору в Буштинському ліцеї заплановані уроки пам’яті, присвячені цій болючій темі. Про великий голод усе частіше починають розмову з молодших класів — розповідають, що таке було, вчать цінувати шматок хліба та людську працю.

Перегляд документального фільму про події часів Голодомору 1932-1933 рр. ознайомив учнів початкових класів із жахливими роками голодомору в Україні. Допоміг зрозуміти душевний стан авторів творів про голодомор. Викликав в учнів співчуття до долі людей, які жили в ті тяжкі часи.

Нехай у ваших душах залишиться цей маленький вогник свічечки, як спомин про тих, кого сьогодні немає серед нас, які померли страшною смертю, дай, Боже, щоб це ніколи більше не повторилось!

Хай світло від свічки у небо летить,

Хоча б одну душу зігріє в цю мить.

Щоб душа ця загублена спокій знайшла

І у вічність до Бога вона відійшла.

/Files/images/vishivanka/20.jpg

/Files/images/vishivanka/2.jpg