Живе Кобзар у пам’яті народу,

Живуть його слова, і мрії, і думки.

Початкова школа приєдналась до проведення заходів з нагоди 205 ювілею з дня народження Т.Г.Шевченка. Робота була спрямована так, щоб заходи були цікавими, корисними сприяли інтелектуальному і творчому розвитку дитини.

Вчителями всіх класів було проведено уроки, присвячені життю та творчості Т.Г.Шевченка. Також учні перших -четвертих класів брали участь в конкурсі малюнків до творів видатного поета.

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка вічно живе. Його творчість зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу.

Тиждень початкової школи в Буштинському ліцеї пройшов на високому рівні, усі класи взяли активну участь. На відкритих та позакласних заходах учителі поводили різні форми роботи; використовувалися інформаційно-комунікативні технології, інтерактивні методи, які сприяли кращому засвоєнню матеріалу учнями, вихованню поваги до творчості Кобзаря, залученню дітей до глибин шевченківської мудрості, утвердженню його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства серед учнів.

Вшанування пам’яті видатного українського Сина в рамках проведення тижня початкової школи проходило в атмосфері творчості та співпраці. Проведені заходи залишили яскраві враження у дітей та їх батьків, показали високу результативність роботи педагогів, запалили на творчому небосхилі ліцею нові маленькі зірочки.

Виставка ілюстрацій до творів Тараса Шевченка «Ми тебе не забули, Тарасе!»

/Files/images/novini/г255.jpg

Виставка малюнків «Чарівний світ дитячих мрій».

/Files/images/novini/35нн.jpg

/Files/images/novini/85798ее.jpg

2-А клас. Проведення класної години «Тарас Шевченко – співець української слави і волі»

/Files/images/novini/4гне.jpg