/Files/images/shkola_22/IMG_20181116_114239.jpg

16 листопада 2018 року учні 3-А класу відвідали Буштинську селищну бібліотеку. Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги і надати поради, як користуватися бібліотекою у майбутньому, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами.Маленькі читачі, а саме вихованці навчального закладу , вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Книг тут, звісно, не бракує – енциклопедії, казки, оповідання, довідники, хрестоматії. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. А якщо діти хочуть дружити з книгою, необхідно обережно ставитися до неї, берегти її, і вона розповість багато цікавого. Учнів познайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою. Також бібліотекар провела для малечі екскурсію поличками бібліотечних надбань «З книгою дружити – в світі любо жити». Діти жваво цікавилися книгами та журналами, слухали розповіді бібліотекаря. Крім того проінформувала, що у бібліотеці є чимало дитячих періодичних видань, серед яких: «Пізнайко», «Смайлик», «Барвінок», «Чарівна принцеса» та ін. Для вихователів та вчителів теж є багато корисної інформації, яка повною мірою висвітлена у таких журналах, як: «Все для вчителя», «Розкажіть онуку».

/Files/images/shkola_22/IMG_20181116_121127.jpg

/Files/images/shkola_22/IMG_20181116_120934.jpg