• НУШ

Урок - екскурсія 2-А клас «Я досліджую світ»

Мета уроку розширити знання дітей про навколишній світ, розвивати мислення, спостережливість, дослідницькі вміння, увагу, виховувати у дітей моральні якості,бажання допомогти іншим.

Для забезпечення мотивації навчальної діяльності учнів необхідно створювати оптимальне освітнє середовище, яке б забезпечувало умови для організації роботи в парах, групах; проводити заняття варто не тільки за партами, а також за межами класної кімнати та шкільного приміщення.

Доцільно використовуються нестандартні організаційні форми навчання та різні способи взаємодії учасників освітнього процесу, особливо ті, які містять елементи гри. У здобувачів освіти гра ще залишається домінуючим видом діяльності, тому навчання через гру більше зацікавлює дітей і дає вагоміші результати.

/Files/images/nush_2019/Робота з природним матеріалом (2).jpg

/Files/images/nush_2019/Робота з природнім матеріалом (2).jpg

/Files/images/nush_2019/Запускаємо човники на воду.jpg

/Files/images/nush_2019/Робота з природнім матеріалом.jpg