• НУШ
  • 2-А Урок Я досліджую світ

Чому так важливо мити руки?!!! Щоб діти самостійно переконалися у важливості цієї процедури Фіцай О.В. запропонувала учням провести дослідження. Для експерименту взяли у їдальні кілька шматочків білого хліба,зіп-пакети. Один зразок поклали у пакет вимитими руками, а інші взаємодіяли з грошима, руками, партою,підлогою, LEGO. Експеримент розпочався 3 березня. Час пішов…Найважче було чекати. Перші зміни учні помітили 6 березня на зразку, який взаємодіяв з LEGO, а значить із руками. Сьогодні 10 березня, нас чекала така картина… Учні були в «шоці». Я думаю ,що маленькі екпериментатори 100 разів подумають про важливість миття рук для здоров’я людини, бо побачили, що шкідливі мікроби є всюди навколо нас.

/Files/images/man1/IMG_0779.JPG

/Files/images/man1/IMG_0780.JPG