Святкування «Шевченківських днів»

2020-03-10

/Files/images/man1/IMG_0834.JPG

Проведені заходи до святкування «Шевченківських днів»

«Живе Кобзар у пам’яті народу,
Живуть його слова, і мрії, і думки.
Хоч зазнавав великі перешкоди,
Та спадщина його сягла віки»

Початкова школа приєдналась до проведення заходів з нагоди дня народження Т.Г.Шевченка. Робота була спрямована так, щоб заходи були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному і творчому розвитку учнів.

Вчителями початкових класів було проведено уроки, присвячені життю та творчості Т.Г.Шевченка. Також учні перших та четвертих класів брали участь в конкурсі малюнків до творів видатного поета.

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне. Його творчість зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу.

Тиждень початкової школи в Буштинському ліцеї пройшов на високому рівні, усі класи взяли участь. На відкритих та позакласних заходах використовували різні форми проведення; використовувалися інформаційно-комунікативні технології, інтерактивні методи, які сприяли кращому засвоєнню матеріалу учнями, вихованню поваги до творчості Кобзаря,залученню дітей до глибин шевченківської мудрості, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства серед учнів.

Вшанування пам’яті видатного українського Сина в рамках проведення тижня початкової школи проходило в атмосфері творчості та співпраці. Проведені заходи залишили яскраві враження у дітей та їх батьків, показали високу результативність роботи педагогів, запалили на творчому небосхилі ліцею нові маленькі зірочки.

Виставка ілюстрацій до творів Тараса Шевченка «Ми тебе не забули Тарасе!»

/Files/images/man1/IMG_0801.JPG

/Files/images/man1/IMG_0799.JPG