День Безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

2020-02-11

/Files/images/gmnazya/IMG-c8abdbe61b712c3f16b02d9375e4b98f-V.jpg

11 лютого у світі відзначається День Безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

До цієї події долучився і наш заклад, в якому було проведено виховний захід «Безпечний інтернет і соціальні мережі» для учнів 5-11 класів.

У ході заходу учні говорили про правила безпечної роботи в мережі, відповідальне використанню online-технологій, інформаційну культуру, етичні правила поведінки при роботі в мережі.
Учні переглянули відеоматеріал про правила безпечного поводження в Інтернеті, дізнались про використання різноманітних антивірусних й антишпигунських програм. За результатами перегляду кожен мав змогу висловити власну думку і своє бачення. Проте більшість погодилась з фактом існування прихованої небезпеки, яка може загрожувати окремим людям та суспільству в цілому при надмірному захопленні сучасними технологіями.

Отже, сподіваємось, що цей день навчив учнів правилам поведінки в Інтернеті, ознайомив із загрозами, що несе Інтернет та відзначив позитивні моменти користування мережею.

/Files/images/man/IMG-36720d2637b121fa2c22240a0d05bd82-V.jpg