/Files/images/novini/IMG_20190412_150628.jpg

12 квітня в Буштинському ліцеї пройшов І (районний) етап національно-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому взяло участь 11 роїв Тячівського району Закарпатської області .

Рої змагалися в 11 конкурсах: «Впоряд», «Ватра «В колі друзів», «Надання першої долікарської , допомоги», « Рятівник», «Туристсько-спортивна смуга перешкод»,» «Розпалювання багаття», «Силові змагання: віджимання (дівчата), підтягування (хлопці)», « Інтелектуальна вікторина «Відун», «Влучний стрілець».

У конкурсі стройового вишколу «Впоряд» рої демонстрували вміння у стройовій підготовці, а кожен виступ творчо-мистецького конкурсу «Ватра «У колі друзів» був наповнений патріотизмом, творчістю та інноваційністю.

У конкурсі «Смуга перешкод» команди демонстрували вміння зі спортивного туризму. В ході інтелектуального конкурсу « Відун» рої показали розумову підготовку, яка в козацькому вихованні посідала важливе місце, знання з історії України, доби козаччини, українського війська, сучасних Збройних Сил. У конкурсах « Надання першої долікарської допомоги» та «Рятівник» юні джури виконували теоретичні і практичні завдання з першої долікарської допомоги та виконання елементів рятувальної допомоги. У конкурсі «Стрільба» учасники команд демонстрували вміння стрільби з пневматичної гвинтівки з відкритим прицілом.

За рішенням складу суддівської колегії найбільшу кількість балів здобув та став переможцем

рій « Тиса» Буштинського ліцею.

Друге місце – рій Буштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ; на третьому місці - рій Солотвинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За видами змагань команди - переможці та призери нагороджені грамотами відділу освіти , молоді, спорту , культури та туризму Тячівської райдержадміністрації.

/Files/images/novini/IMG_1826.JPG

/Files/images/novini/IMG_1644.JPG

/Files/images/novini/IMG_1529.JPG

/Files/images/novini/IMG_1748.JPG

/Files/images/novini/IMG_1750.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 65

Коментарi