У понеділок, 14 березня , у рамках тижня, присвяченого Шевченківським дням, відбувся урок української літератури «Ми діти твої, Україно» у 6-А, 6-Б, класі.

Учні виразно, душевно декламували улюблені поезії Кобзаря: «Заповіт», «Думка», «Якби ви знали, паничі…», «Думи мої»,

«І досі сниться..» та інші.

А як чудово звучали пісні на слова Т. Шевченка! Це «Зоре моя вечірняя», «Реве та стогне…», «Думи мої» у виконанні ансамблю дівчаток. Приємно було почути гру на сопілках Прохоренко Вікторії та Рознай Даніели, на мотив пісні «Зоре моя вечірняя».Товтин Світлана творчо підійшла до аналізу улюбленої поезії, і зобразила її на плакаті.

Учні 6-х класів залюбки взяли участь у вікторині, яку провели Кубарич А., Дубровка Д., Прохоренко В.

Також вчитель Рошко І.І. ознайомила присутніх про талант Шевченка як художника, показавши репродукції його картин та ілюстрації до творів. А Мучичка О.І. зацитувала слова відомих людей про Кобзаря, відзначила його талант як поета-пророка.

Найактивнішими на уроці були учні: Подвич К., Дорохіна Т., Фіцай А., Булик В., Цубера В., Григоренко А., Стан О.,

Романюк Б., Титов М., Антал Н., та інші.

Творчість великого Кобзаря відкриває найпотаємні куточки людської душі. Бо Шевченко-це Україна. У його творах наша історія, життя, біль, почуття, вершина родового українського древа.

Урок запам’ятається як учням, так і дорослим, бо метою філологів є виховувати любов до слова, до пісні, до мистецтва, вітчизни, рідного народу. «Обнімімося ж, брати мої, думайте, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь».

/Files/images/bushtinska_gmnazya/8X6CGCYD-zY.jpg

/Files/images/bushtinska_gmnazya/KhKpX3_A8VI.jpg