/Files/images/DSC_0299.JPG

11 березня в 5-Б класі був проведений виховний захід на тему: : «Музика в житті Шевченка» вчителем музичного мистецтва Сенек К.Ю.

Учні знайомі з Т.Г. Шевченком як із поетом, художником, патріотом України. Але його можна назвати і справжнім музичним поетом, адже більшість віршів він творив як пісні: 227 поезій «Кобзаря» було втілено у 1500 музичних творах.

Тому метою виховного заходу було розширити знання учнів про життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка. Зокрема,про те, яке місце посідала музика в житті поета, особливо народна пісня, яке значення мала вона для творчості Кобзаря.

Учнями були виконані пісні: «Зацвіла в долині»,та «Зоре моя вечірняя». А також вони прослухали найвідоміші пісні Кобзаря «По діброві вітер виє»; «Реве та стогне Дніпр широкий»; «Заповіт» та інші.

Завдяки надзвичайній мелодійності та ритмічній віртуозності своїх поезій Т.Г.Шевченко здобув славу одного з наймузикальніших поетів світу.

/Files/images/DSC_0297.JPG

/Files/images/DSC_0298.JPG