13 березня

кафедра філологів, Росоха С,І, і Сенек К.Ю. підготували театралізоване дійство " Знать од Бога і голос той, і ті слова..."

Метою цього заходу було ставлення Т.Г.Шевченка до пісні, співу; виховувати любов до поетичного слова Кобзаря; почуття патріотизму; формувати комунікативний потенціал через діалогічний ті монологічний характер мовлення.

Цілі:

Учні знатимуть:

• роль пісні та співу в житті Кобзаря.
  • композиторський талант Т.Шевченка окремі факти з життєвого і творчого шляху митця.
  • зміст декламованих творів.

Після декламування вірша "Заповіт"( у записі Б.Ступки ) ведучі Поп Олеся і Бабич Степан урочисто відкрили театралізоване дійство, а учні 5-их класів Данилич Яночка та Магаль Сергійко піднесли коровай до святково прибраного столу з портретом Т.Шевченка.
Протягом дійства діти були акторами, солістами і декламаторами, танцюристами.

Дитячі та юнацькі роки Шевченка зіграли у різних сценках учні 5-9-их класів Драгун А, Сабадош Я, Данилич Я., Магаль С, Вовчик М, Шпілька Хр. Доповнили дійство учні 6-а класу: Максим Арович, Дмитро Терпак, Влада Швалюк, Василь Бердар, Наталія Бобрушко, які розіграли сценки з твору С.Васильченка "В бурянах"