11 березня

Свид Г.І., Мучичка О.І. та Рошко І.І. провели літературно-пісенний марафон "Муза Шевченка - то доля України"

Мета цього заходу була показати неповторність творчої спадщини Т.Шевченка, його значення для розвитку української літератури, домогтися усвідомлення того, що людина - неповторна особистість, застосовувати набуті знання практично, виховувати інтерес до спадщини Великого Кобзаря, прагнення поглибити знання шляхом самостійного читання творів поета, літератури паро нього.

У марафоні брали участь учні 5-6 класів.

5-б клас

Сабадош Ярослава, Пацкан Андріян ,Меркулова Ірина, Меркулов Нікіта

5-а клас

Драгун Анна, Магаль Сергій ,Пелех Даніела, Козуля Олексій, Млинецька Тетяна, Сенек Констянтин, Пейтер Дарина

Дівчата 6-а класу

Микулець О, Мешанич Л, Удуд М, Якоб В, Рябич Д. не тільки декламували вірші , а й виконували вірші на слова Шевченка.

Захопили своїми талантами учні 6-а класу Мужа Сніжана, Мокрянин Мирослава, Сабадош Вікторія, Химинець Дарина, Петько Іванна

І вчителі , і учні вирішили, що в марафоні переможцем стала любов до таланту Т.Г.Шевченка - генія пензля пера та співу.