Літераторознавча вікторина « У віночок Кобзареві»

Мета: глибше ознайомити з життям та творчістю українського народного поета Т.Г. Шевченка, розвивати уміння відчувати мелодику Шевченкового слова, виховувати любов до історії свого народу, його мови, сприяти національному вихованню учнів, формувати почуття гордості за Україну.

09 березня 6-В із вчителем української мови та літератури Свид Г.І. провели літературознавчу вікторину « У віночок Кобзареві». У змаганнях брали участь дві команди «Оксана» (дівчата) і «Тарас» (хлопці). Оцінювало конкурс журі Рошко Я.І та Мучичка О.І.

Розпочалося свято піснею «Заповіт», а завершилось гімном учасників АТО. В конкурсі «Привітання Кобзареві» учні сплели віночок із поезій, присвячених Т.Шевченку, в змаганнях « Розминка» та «Переплутанка» учасники проявили обізнаність з біографією та творами митця, захоплювали і малюнки до творів поета.

Учні 6-В декламували напам’ять твори вчителів-переможців Всеукраїнського конкурсу на кращу поезію «Тарас Шевченко навічно в серці кожного з нас»

Спритні та завзяті мали можливість позмагатися в «Іграх Тарасика та Оксани»

Завершенням вікторини був конкурс на кращий торт із написами, присвяченими Кобзарю.

За підсумками вікторини журі визначило, що перемогла дружба, а заступник директора з виховної роботи Терпак О.В побажала учням вивчати твори славного пророка, бо вони є невичерпним джерелом для натхнення майбутніх поколінь.

/Files/images/DSC_0234.JPG

/Files/images/DSC_0235.JPG