БУШТИНСЬКА ГІМНАЗІЯ-ІНТЕРНАТ

Наказ

11.03.2015 смт.Буштино №

Про підсумки проведення шкільних

олімпіад серед учнів 2-4 класів у 2014-2015 н.р.

Керуючись Положенням про олімпіади в початковій школі загальноосвітніх навчальних закладів , затвердженого наказом МОН від 22 вересня 2011 року № 1099,з метою пошуку,підтримки,розвитку творчо обдарованої молоді 26 лютого проведено шкільні олімпіади з математики,української мови для учнів 2-4 класів, природознавства для учнів 4 – их кл.

Зміст запропонованих олімпіад них завдань складено у відповідності до Програми до середньої загальноосвітньої школи (математика , укр.мова, природознавство 1-4 класи )К. 2012р, К. 2006р. Ці завдання носили творчий характер , вимагали кмітливості та ерудованості учнів. Крім того, були використані завдання із «Збірника завдань для ДПА з математики, української мови»(автори О.В. Онопрієнко, Н.Є.Пархоменко, Н.П.Листопад).

В олімпіаді взяли участь 45 учнів школи, 23 учнів стали переможцями шкільного етапу, що свідчить про високий інтерес учнів до такої форми роботи та значну підготовку учнів учителями. Результати олімпіади підтверджують про те, що в початкових класах школи проводиться цілеспрямована робота з обдарованими та здібними дітьми.

Аналіз робіт проведених олімпіад показав міцні знання учнів програмового матеріалу з математики та української мови, здатність до логічного мислення, вміння застосовувати знання в нестандартних ситуаціях. Олімпіада стала не тільки перевіркою знань, а й допомогла учням підвищити рівень самореалізації і самооцінки, сприяла розвитку творчої ініціативи дітей.

Разом з тим назріла необхідність в більш системній роботі вчителів з обдарованими учнями, індивідуальному та диференційованому підходах до завдань для обдарованих дітей. Недостатньо уваги звертається вчителями на формування обчислювальних навичок, розв’язування виразів на порядок дій, вміння записувати пояснення до дій задач, застосування творчих прийомів роботи над задачею та на повторення вивченого матеріалу з української мови за 2-4 клас. Спостерігаються наявні проблеми у використанні практичних знань у повсякденному житті та організації самостійної діяльності учнів початкових класів.

Враховуючи вищевикладене.

Наказую:

1. Затвердити результати оліпміади з математики,української мови та природознавства (додаток1)

2. Нагородити переможців шкільної олімпіади грамотами.

3. Оголосити подяку вчителям,які учні зайняли призові місця.

4.Довести даний наказ до відома вчителів, батьків та учнів до 07 березня 2015 року.

6. Результати роботи вчителів, які підготували переможців шкільної олімпіади врахувати при атестації.

7. Контроль даного наказу покласти на заступника директора з навчальної роботи Паш Ж.І.

Директор: О.Орос