/Files/images/IMG_8593.JPG
22 квітня відзначається Міжнародний день Землі. Це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Вперше день Землі був відзначений у 1970 році. Це свято чистої Води, Землі і Повітря.

День Землі відсвяткували й юннати Тячівського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді на базі Буштинської гімназії-інтернату. З вітальним словом до юннатів та гостей звернувся директор Тячівського рай ЕНЦ - І.М.Ткач, який висловив надію, що заходи до Дня Землі, організовані гуртківцями та педагогами закладу, не останні. Зав.відділом екології та природоохоронної роботи Тячівського рай ЕНЦ – Е.Й.Малешко ознайомила присутніх з історією святкування Дня Землі її символами, прапором та природоохоронними заходами направленими на її охорону, збереження та примноження. На змістовний масовий натуралістичний захід на тему: «Нехай Земля квітує всюди- природу бережімо люди» запросили члени творчого учнівського об’єднання «Юні валеологи» Тячівського рай ЕНЦ під керівництвом зав.відділом оргмасової природи - Л.М.Поп та вчителя початкових класів Буштинської гімназії-інтернат- Н.В.Ізай. Учасники заходу висловили свої думки про природу, її охорону і захист у віршах, піснях, малюнках, переглянули навчальний відеофільм «Збережемо нашу землю». А на завершення юннати мали змогу з педагогами Тячівського рай ЕНЦ взяти участь в природоохоронній акції, під час якої висаджено 20 саджанців ялини європейської на базі навчального закладу.