/Files/images/P9160001.JPG

Не те чеснота, лиш би книги читать,
А щоб од книг зерно добра і любові
В твоїй душі посіяти й зростить.

Ці відомі слова І.Кочерги стали життєвим кредо прекрасної людини, висококваліфікованого знавця своєї справи - бібліотекаря Буштинської гімназії-інтернату Магдалини Василівної Козак, яка 39 років віддала вихованню любові до книги. 1973 року отримала диплом бібліотекаря у Хустському культосвітньому училищі, а 24 роки працює в даному закладі, залучає учнів до читання, педагогів до самоосвіти.

Магдалина Василівна є неодноразовим призером та лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Бібліотека року".

Робота бібліотеки є невідємною частиною навчально - виховного процесу гімназії. Юним гуртківцям "Друзі книги" та " Книжкова лікарня" Магдалина Василівна прищеплює навички бібліотечно-бібліографічної грамотності, виховує в них любов до книги.

Знання інтересів і читацьких можливостей школярів допомагає Магдалині Василівні виділити тих. хто виявляє особливий інтерес і зацікавленість тією чи іншою галуззю знань. Звичайно, особлива увагаприділяється обдарованим учням, та учням "групи ризику". В роботі з цими читачами використовує індивідуальні списки літератури.

У бібліотеці книги на полицях розташовані в певному порядку для всіх вікових груп. В читальному залі книги розставлені за темами. Назви тем розкриті тематичними поличками : "Світ казки", "Розділимо чужий біль", " У світі поезії", " Учням про професії", " Пригоди, подорожі, фантастика", " В країні цікавих уроків", " З історії олімпійських ігор", " Куточок правових знань", " Чарівні звуки тої, мово", " Великий Кобзар", " Для вас, Батьки", " На допомогу вчителю", " Людина і природа".