Додаток

Результативність предметних олімпіад Буштинського ліцею в 2018-2019 н. р.

№ з/п ПІБ учня Клас Предмет І тур ІІ тур ІІІ тур Вчитель-предметник
1. Лучко Лариса 7-А Укр. мова та л-ра І ІІ Азарій А.В.
2. Груля Галина 7-А Укр. мова та л-ра ІІ Азарій А.В.
3. Роман Крістіна 7-Б Укр. мова та л-ра ІІ Азарій А.В.
4. Андреєва Олександра 7-А Укр. мова та л-ра ІІІ Деяк О.В.
5. Руснак Євгенія 7-Б Укр. мова та л-ра ІІІ Азарій А.В.
6. Сас Іван 8-Б Укр. мова та л-ра І Мучичка О.І.
7. Ливринц Ірина 8-Б Укр. мова та л-ра ІІ Мучичка О.І.
8. Токач Павло 8-Б Укр. мова та л-ра ІІІ Мучичка О.І.
9. Мотрин Тетяна 8-А Укр. мова та л-ра ІІІ Деяк О.В.
10. Дубровка Даніела 9-Б Укр. мова та л-ра ІІІ Мучичка О.І.
11. Булик Владислав 9-А Укр. мова та л-ра ІІ Мучичка О.І.
12. Розман Мар’яна 9-В Укр. мова та л-ра ІІІ Свид Г.І.
13. Романюк Богдан 9-А Укр. мова та л-ра І Рошко І.І.
14. Сабадош Ярослава 10-А Укр. мова та л-ра ІІ Азарій А.В.
15. Данилич Яна 10-А Укр. мова та л-ра І Свид Г.І.
16. Пийтер Дарина 10-А Укр. мова та л-ра ІІІ Свид Г.І.
17. Паращук Руслана 10-Б Укр. мова та л-ра ІІІ Азарій А.В.
18. Сабадош Вікторія 11-А Укр. мова та л-ра ІІІ Орсаг О.І.
19. Мешанич Людмила 11-А Укр. мова та л-ра І Мучичка О.І.
20. Ротковська Вікторія 11-А Укр. мова та л-ра ІІ Мучичка О.І.
21. Пейтер Олександра 8-Б Англійська мова І ІІ Токач О.І.
22. Феєр Олександр 8-Б Англійська мова ІІ Токач О.І.
23. Сас Іван 8-Б Англійська мова ІІІ Токач О.І.
24. Куцина Павло 8-А Англійська мова ІІІ Сабадош В.І
25. Худан Антоніна 8-А Англійська мова ІІІ Сабадош В.І.
26. Романюк Богдан 9-А Англійська мова І ІІІ Сабадош В.І.
27. Товтин Світлана 9-Б Англійська мова ІІІ Подвич Н.В.
28. Подвич Кароліна 9-Б Англійська мова ІІІ Подвич Н.В.
29. Кондря Ярослав 9-Б Англійська мова ІІ Сабадош В.І
30. Титов Максим 9-А Англійська мова ІІІ Подвич Н.В.
31. Росоха Анна 9-А Англійська мова ІІІ Подвич Н.В.
32. Сабов Євгенія 9-Б Англійська мова ІІІ Сабадош В.І
33. Хромей Тарас 9-В Англійська мова ІІІ Токач О.І.
34. Розман Мар’яна 9-В Англійська мова ІІІ Токач О.І.
35. Кирита Валерія 9-В Англійська мова ІІІ Токач О.І.
36. Лукач Олександр 10-Б Англійська мова ІІІ Токач О.І.
37. Козуля Олексій 10-А Англійська мова І ІІ Токач О.І.
38. Данилич Яна 10-А Англійська мова ІІІ Токач О.І.
39. Млинецький Віталій 10-А Англійська мова ІІІ Токач О.І.
40. Ротковська Вікторія 11-А Англійська мова ІІІ Подвич Н.В.
41. Саліковський Олександр 11-А Англійська мова І ІІІ Подвич Н.В.
42. Сутула Вікторія 11-А Англійська мова ІІ Сабадош В.І.
43. Маджара Анастасія 8-Б Французька мова І ІІ Швидкий В.Я.
44. Гавриль Олександра 8-Б Французька мова ІІ Швидкий В.Я.
45. Кондря Ярослав 9-А Французька мова ІІІ Швидкий В.Я.
46. Проданець Михайло 9-В Французька мова ІІІ Швидкий В.Я.
47. Подвич Кароліна 9-Б Французька мова ІІ Швидкий В.Я.
48. Товтин Світлана 9-Б Французька мова ІІІ Швидкий В.Я.
49. Романюк Богдан 9-А Французька мова І Швидкий В.Я.
50. Титов Максим 9-А Французька мова ІІІ Швидкий В.Я.
51. Пейтер Олександра 8-Б Німецька мова І Немеш І.О.
52. Сас Іван 8-Б Німецька мова ІІ Немеш І.О.
53. Феєр Олександр 8-Б Німецька мова ІІ Немеш І.О.
54. Булик Владислав 9-А Німецька мова І І Немеш І.О.
55. Дубровка Даніела 9-Б Німецька мова ІІ Немеш І.О.
56. Розман Мар’яна 9-Б Німецька мова ІІІ Немеш І.О.
57. Ливринц Ірина 8-Б Географія І Роман Я.М.
58. Густей Наталія 8-Б Географія ІІ Роман Я.М.
59. Феєр Олександр 8-Б Географія ІІІ Роман Я.М.
60. Сас Іван 8-Б Географія ІІІ Роман Я.М.
61. Куцина Павло 8-А Географія ІІІ Роман Я.М.
62. Лемеш Ірина 8-А Географія ІІІ Роман Я.М.
63. Степа Світлана 9-В Географія ІІІ Роман Я.М.
64. Розман Мар’яна 9-В Географія ІІІ Роман Я.М.
65. Романюк Богдан 9-А Географія І Роман Я.М.
66. Булик Владислав 9-А Географія ІІ Роман Я.М.
67. Товтин Світлана 9-Б Географія ІІІ Роман Я.М.
68. Алексишинець Валерія 9-А Географія ІІІ Роман Я.М.
69. Проданець Михайло 9-Б Географія ІІІ Роман Я.М.
70. Гаусбергер Рената 9-А Географія ІІІ Роман Я.М.
71. Дорохіна Тетяна 9-А Географія ІІІ Роман Я.М.
72. Дубровка Даніела 9-Б Географія ІІІ Роман Я.М.
73. Пейтер Дарина 10-А Географія І ІІ Роман Я.М.
74. Павлюк Михайло 10-А Географія ІІІ Роман Я.М.
75. Козуля Олексій 10-А Географія ІІІ Роман Я.М.
76. Сабадош Вікторія 11-А Географія І Роман Я.М.
77. Немеш Юрій 7-А Фізика І Сасин Ю.М.
78. Бабич Наталія 7-А Фізика ІІ Сасин Ю.М.
79. Ворон Даніела 7-А Фізика ІІІ Сасин Ю.М.
80. Ливринц Ірина 8-Б Фізика І Сасин Ю.М.
81. Ротковський Йосип 8-Б Фізика ІІ Сасин Ю.М.
82. Романюк Богдан 9-А Фізика І Сасин Ю.М.
83. Форкош Яна 9-Б Фізика ІІ Сасин Ю.М.
84. Титов Максим 9-А Фізика ІІІ Сасин Ю.М.
85. Бухало Вячеслав 10-А Фізика І Сасин Ю.М.
86. Млинецький Віталій 10-А Фізика ІІ Сасин Ю.М.
87. Козуля Олексій 10-А Фізика ІІ Сасин Ю.М.
88. Буга Євгенія 10-А Фізика І Сасин Ю.М.
89. Ротковська Вікторія 11-А Фізика І Сасин Ю.М.
90. Мовнар Валерій 11-А Фізика ІІ Сасин Ю.М.
91. Феєр Олександр 8-Б Інформатика І Крупко В.М.
92. Сас Іван 8-Б Інформатика ІІ Крупко В.М.
93. Маджара Анастасія 8-А Інформатика ІІІ Крупко В.М.
94. Сабадош Вікторія 11-А Інформатика І ІІ Крупко В.М.
95. Ротковська Вікторія 11-А Інформатика ІІ Крупко В.М.
96. Феєр Олександр 8-Б Інформац. технології І ІІІ Крупко В.М.
97. Маджара Анастасія 8-Б Інформац. технології ІІ Крупко В.М.
98. Сас Іван 8-Б Інформац. технології ІІІ Крупко В.М.
99. Росоха Анна 9-А Інформац. технології І І Крупко В.М.
100. Булик Валадислав 9-А Інформац. технології ІІ Крупко В.М.
101. Товтин Світлана 9-Б Інформац. технології ІІІ Крупко В.М.
102. Гаусбергер Рената 9-Б Інформац. технології ІІІ Крупко В.М.
103. Млинецький Віталій 10-А Інформац. технології І ІІ Крупко В.М.
104. Данилич Яна 10-А Інформац. технології ІІ Крупко В.М.
105. Ротковська Вікторія 11-А Інформац. технології ІІ Крупко В.М.
106. Сабадош Вікторія 11-А Інформац. технології І І Крупко В.М.
107. Ливринц Ірина 8-Б Біологія І Олійник І.С.
108. Феєр Олександр 8-Б Біологія ІІ Олійник І.С.
109. Гайда Олександра 8-Б Біологія ІІІ Олійник І.С.
110. Гавриль Олександра 8-Б Біологія ІІІ Олійник І.С.
111. Сас Іван 8-Б Біологія ІІІ Олійник І.С.
112. Терпак Ігор 8-Б Біологія ІІІ Олійник І.С.
113. Булик Владислав 9-А Біологія І Олійник І.С.
114. Романюк Богдан 9-А Біологія ІІ Олійник І.С.
115. Подвич Кароліна 9-Б Біологія ІІІ Олійник І.С.
116. Сабадош Ярослава 10-Б Біологія І Олійник І.С.
117. Пребуш Даніель 10-Б Біологія ІІ Олійник І.С.
118. Мешанич Людмила 11-А Біологія І Олійник І.С.
119. Ротковська Вікторія 11-А Біологія ІІ Олійник І.С.
120. Шимон Арсеній 5-А Мовно-літ. конкурс І Азарій А.В.
121. Діденко Людмила 5-Б Мовно-літ. конкурс ІІ Свид Г.І.
122. Олійник Дарина 5-А Мовно-літ. конкурс ІІІ Свид Г.І.
123. Сойма Вікторія 5-В Мовно-літ. конкурс ІІІ Орсаг О.І.
124. Шовак Дарина 5-Б Мовно-літ. конкурс ІІІ Свид Г.І.
125. Ціник Олеся 6-А Мовно-літ. конкурс І Свид Г.І.
126. Колібанич Михайло 6-А Мовно-літ. конкурс ІІ Свид Г.І.
127. Данкович Максим 6-Б Мовно-літ. конкурс ІІІ Рошко І.І.
128. Карасьов Борислав 6-В Мовно-літ. конкурс ІІІ Рошко І.І.
129. Легач Катерина 6-В Мовно-літ. конкурс ІІІ Рошко І.І.
130. Драгун Євгенія 7-Б Мовно-літ. конкурс ІІІ Мучичка О.І.
131. Орос Діана 7-А Мовно-літ. конкурс ІІ Азарій А.В.
132. Лучко Лариса 7-А Мовно-літ. конкурс І І Азарій А.В.
133. Маджара Анастасія 8-Б Мовно-літ. конкурс ІІ Мучичка О.І.
134. Ливринц Ірина 8-Б Мовно-літ. конкурс І ІІІ Мучичка О.І.
135. Пейтер Олександра 8-Б Мовно-літ. конкурс ІІІ Мучичка О.І.
136. Худан Антоніна 8-А Мовно-літ. конкурс ІІІ Деяк О.В.
137. Офрим Анастасія 8-А Мовно-літ. конкурс ІІІ Деяк О.В.
138. Алексишинець Валерія 9-Б Мовно-літ. конкурс ІІ Рошко І.І.
139. Розман Мар’яна 9-В Мовно-літ. конкурс І Свид Г.І.
140. Григоренко Анастасія 9-А Мовно-літ. конкурс ІІІ Рошко І.І.
141. Товтин Світлана 9-Б Мовно-літ. конкурс ІІІ Мучичка О.І.
142. Данилич Яна 10-А Мовно-літ. конкурс ІІ Свид І.І.
143. Сабадош Ярослава 10-Б Мовно-літ. конкурс І Азарій А.В.
144. Ірговцій Віталій 10-Б Мовно-літ. конкурс ІІІ Азарій А.В.
145. Сабадош Вікторія 11-А Мовно-літ. конкурс І І Орсаг О.І.
146. Сутула Вікторія 11-А Мовно-літ. конкурс ІІ Мучичка О.І.
147. Ротковська Вікторія 11-А Мовно-літ. конкурс ІІ Мучичка О.І.
148. Ливринц Ірина 8-Б Історія України ІІ Сабадош С.В.
149. Коротков Артем 8-Б Історія України ІІІ Сабадош С.В.
150. Сас Іван 8-Б Історія України І Сабадош С.В.
151. Проданець Михайло 9-Б Історія України ІІІ Танчинець Л.М.
152. Кубарич Ганна 9-Б Історія України ІІІ Танчинець Л.М.
153. Гаусбергер Рената 9-Б Історія України І ІІ Танчинець Л.М.
154. Товтин Світлана 9-Б Історія України ІІ Танчинець Л.М.
155. Дорохіна Тетяна 9-Б Історія України ІІІ Танчинець Л.М.
156. Подвич Кароліна 9-Б Історія України ІІІ Танчинець Л.М.
157. Романюк Богдан 9-А Історія України ІІІ Немеш К.Е.
158. Булик Владислав 9-А Історія України ІІІ Немеш К.Е.
159. Сабадош Ярослава 10-Б Історія України ІІ Терпак С.Ю.
160. Тяско Михайло 10-Б Історія України ІІ Терпак С.Ю.
161. Млинецький Віталій 10-А Історія України І Терпак С.Ю.
162. Пейтер Дарина 10-Б Історія України ІІІ Терпак С.Ю.
163. Ротковська Вікторія 11-А Історія України І Керестей Т.М.
164. Сутула Вікторія 11-А Історія України ІІ Керестей Т.М.
165. Максимишинець Анна 11-А Історія України ІІІ Керестей Т.М.
166. Ливринц Ірина 8-Б Хімія І Довганич М.В.
167. Сас Іван 8-А Хімія ІІ Довганич М.В.
168. Ротковський Йосип 8-Б Хімія ІІІ Довганич М.В.
169. Булик Владислав 9-А Хімія І Довганич М.В.
170. Подвич Кароліна 9-Б Хімія ІІІ Довганич М.В.
171. Проданець Михайло 9-Б Хімія ІІІ Довганич М.В.
172. Товтин Світлана 9-Б Хімія ІІ Довганич М.В.
173. Млинецький Віталій 10-А Хімія І Довганич М.В.
174. Данкович Вікторія 10-Б Хімія ІІ Довганич М.В.
175. Пребуш Даніель 10-Б Хімія ІІІ Довганич М.В.
176. Ротковська Вікторія 11-А Хімія ІІІ Довганич М.В.
177. Мешанич Людмила 11-А Хімія І Довганич М.В.
178. Легач Катерина 6-В Математика ІІ Даруда О.В.
179. Данилич Даніел 6-А Математика ІІ Густей Н.І.
180. Буза Вікторія 6-Б Математика І Бухало Н.М.
181. Ціник Олеся 6-А Математика ІІІ Густей Н.І.
182. Ільков Євген 6-Б Математика ІІІ Бухало Н.М.
183. Карасьов Борислав 6-В Математика ІІІ Даруда О.В.
184. Драгун Євгенія 7-Б Математика ІІІ Бухало Н.М.
185. Моркляник Софія 7-А Математика ІІ Бухало Н.М.
186. Вакій Оксана 7-А Математика І Бухало Н.М.
187. Руснак Євгенія 7-Б Математика ІІІ Бухало Н.М.
188. Сас Іван 8-Б Математика ІІ Густей Н.І.
189. Ливринц Ірина 8-Б Математика І Густей Н.І.
190. Феєр Олександр 8-Б Математика ІІІ Густей Н.І.
191. Шафар Анюта 8-А Математика ІІІ Густей Н.І.
192. Рущак Наталія 8-А Математика ІІІ Густей Н.І.
193. Романюк Богдан 9-А Математика І Густей Н.І.
194. Проданець Михайло 9-Б Математика ІІ Даруда О.В.
195. Товтин Світлана 9-Б Математика ІІІ Даруда О.В.
196. Розман Маріанна 9-В Математика ІІІ Бухало Н.М.
197. Булик Владислав 9-А Математика ІІІ Густей Н.І.
198. Млинецький Віталій 10-А Математика І Бухало Н.М.
199. Козуля Олексій 10-А Математика ІІ Бухало Н.М.
200. Сабадош Ярослава 10-Б Математика ІІ Густей Н.І.
201. Максимишинець Анна 11-А Математика І І Даруда О.В.
202. Сабадош Вікторія 11-А Математика ІІ Даруда О.В.
203. Мовнар Валерій 11-А Математика ІІІ Даруда О.В.
204. Ротковська Вікторія 11-А Математика ІІІ Даруда О.В.
205. Бобрушко Наталія 11-А Економіка І І Чегіль Н.В.
206. Мешанич Людмила 11-А Економіка ІІІ Чегіль Н.В.
207. Ротковська Вікторія 11-Б Економіка ІІ Чегіль Н.В.
208. Сабадош Вікторія 11-А Економіка ІІІ Чегіль Н.В.
209. Рарич Анжеліка 11-А Економіка ІІІ Чегіль Н.В.
210. Дорохіна Тетяна 9-А Правознавство ІІ Репринцева В.І.
211. Кошілка Янек 9-А Правознавство І Репринцева В.І.
212. Проданець Михайло 9-Б Правознавство ІІІ Репринцева В.І.
213. Ільков Богдана 9-Б Правознавство ІІІ Репринцева В.І.
214. Токач Павло 8-Б Трудове навчання ІІ Прокопенко М.О.
215. Сас Іван 8-Б Трудове навчання І ІІ Прокопенко М.О.
216. Терпак Ігор 8-Б Трудове навчання ІІІ Прокопенко М.О.
217. Романюк Богдан 9-А Трудове навчання ІІІ Прокопенко М.О.
218. Козак Денис 9-А Трудове навчання І ІІ Прокопенко М.О.
219. Ляшко Олександр 9-Б Трудове навчання ІІ Прокопенко М.О.
220. Пацкан Адріан 10-Б Технології І Прокопенко М.О.
221. Пребуш Даніель 10-Б Технології ІІ Прокопенко М.О.
222. Козуля Олексій 10-А Технології ІІІ Прокопенко М.О.
223. Немеш Михайло 11-А Технології ІІІ Прокопенко М.О.
224. Кайдас Ростислав 11-А Технології ІІ Прокопенко М.О.
225. Саліковський Олександр 11-А Технології І Прокопенко М.О.
226. Іляш Каріна 8-Б Трудове навчання І Микуляк М.М.
227. Ціпкало Кароліна 8-Б Трудове навчання ІІ Микуляк М.М.
228. Густей Наталія 8-Б Трудове навчання ІІІ Микуляк М.М.
229. Григоренко Анастасія 9-А Трудове навчання І Микуляк М.М.
230. Товтин Світлана 9-Б Трудове навчання ІІ Микуляк М.М.
231. Шобей Габріелла 9-Б Трудове навчання ІІІ Микуляк М.М.
232. Пейтер Дарина 10-А Технології І Микуляк М.М.
233. Млинецька Тетяна 10-А Технології ІІ Микуляк М.М.
234. Матяш Вікторія 10-А Технології ІІІ Микуляк М.М.
235. Рябич Дарина 11-А Технології І Микуляк М.М.
236. Бобрушко Наталія 11-А Технології ІІ Микуляк М.М.
237. Гарбуз Владислава 11-А Технології ІІІ Микуляк М.М.
238. Шимон Арсеній 5-А Конкурс ім. П.Яцика І І Азарій А.В.
239. Моркляник Андрій 5-А Конкурс ім. П.Яцика Азарій А.В.
240. Карасьова Ольга 5-А Конкурс ім. П.Яцика Рошко І.І.
241. Маджара Каміла 5-А Конкурс ім. П.Яцика Рошко І.І.
242. Меркулова Діана 5-А Конкурс ім. П.Яцика Рошко І.І.
243. Олійник Дарина 5-Б Конкурс ім. П.Яцика Свид Г.І.
244. Шовак Дарина 5-Б Конкурс ім. П.Яцика Свид Г.І.
245. Діденко Лада 5-Б Конкурс ім. П.Яцика Свид Г.І.
246. Бабей Рената 5-Б Конкурс ім. П.Яцика Свид Г.І.
247. Іляшко Наталія 5-Б Конкурс ім. П.Яцика Свид Г.І.
248. Буза Вікторія 6-Б Конкурс ім. П.Яцика І Рошко І.І.
249. Ціник Олеся 6-А Конкурс ім. П.Яцика Свид Г.І.
250. Колібанич Михайло 6-А Конкурс ім. П.Яцика Свид Г.І.
251. Ільков Євген 6-Б Конкурс ім. П.Яцика Свид Г.І.
252. Лучко Лариса 7-А Конкурс ім. П.Яцика І Азарій А.В.
253. Горнус Діана 7-А Конкурс ім. П.Яцика Деяк О.В.
254. Орос Діана 7-А Конкурс ім. П.Яцика Азарій А.В.
255. Ворон Даніела 7-А Конкурс ім. П.Яцика Азарій А.В.
256. Ливринц Ірина 8-Б Конкурс ім. П.Яцика Мучичка О.І.
257. Маджара Анастасія 8-Б Конкурс ім. П.Яцика Мучичка О.І.
258. Драгун Серафим 8-Б Конкурс ім. П.Яцика Мучичка О.І.
259. Токач Павло 8-Б Конкурс ім. П.Яцика Мучичка О.І.
260. Сас Іван 8-Б Конкурс ім. П.Яцика І І Мучичка О.І.
261. Романюк Богдан 9-А Конкурс ім. П.Яцика І Рошко І.І.
262. Розман Мар’яна 9-А Конкурс ім. П.Яцика Свид Г.І.
263. Булик Владислав 9-А Конкурс ім. П.Яцика Мучичка О.І.
264. Пацкан Андріян 10-Б Конкурс ім. П.Яцика Азарій А.В.
265. Драгун Анна 10-А Конкурс ім. П.Яцика І Свид Г.І.
266. Пийтер Дарина 10-А Конкурс ім. П.Яцика Свид Г.І.
267. Ільков Аліна 10-Б Конкурс ім. П.Яцика Свид Г.І.
268. Ірговцій Віталій 10-Б Конкурс ім. П.Яцика Азарій А.В.
269. Сабадош Вікторія 11-А Конкурс ім. П.Яцика І ІІ Орсаг О.І.
Кiлькiсть переглядiв: 135

Коментарi